INFO

BANESË 2 DHOMËSHE 96 METËR KATRORË

Urban Construction mendon për ju, sidomos me këtë model të banesës, ku dy dhomat e fjetjes dhe ballkoni ditor, të japin ndjesinë e pakrahasueshme.