INFO

BANESË 3 DHOMËSHE 110 METËR KATRORË

Tri dhoma të mëdha të fjetjes, një qëndrim ditor dhe ballkoni i madh japin ndjenjën e rahatisë për të gjithë. Poashtu arkitektura e veçantë me detaje që bëjnë diferencën, janë një arsyje më shumë për të qenë pronari saj.